Seinasta Grand Prix kapping hildin í Havn í vikuskiftinum

ítróttur11-03-2020 - 07:14 - Jóanis Nielsen

Fimta og seinasta Grand-Prix kappingin í badminton varð hildin í vikuskiftinum í badmintonhøllini í Havn og høllini á Hálsi.

Hesi fóru avstað við heiðursmekjunum:

U11 A - dreingir

1. Mannbjørn Eysturtún, HBF

2. Tóki Næs, KBF


U11 A - gentur

1. Naomi Rajani Færø, HBF

2. Inga Guðrin Samuelsen, HBF

3. Rannvá Ryan, KBF


U11 C - dreingir

1. Hanni Bjartur Mørkøre, KBF

2. Jóhannus Lamhauge, ÍF

3. Ingi J. Helmsdal, KBF og Julian G. Hentze, ÍF


U11 C - gentur

1. Paula Jákupsdóttir Høj, KBF

2. Sarita Kvilt, HBF

3. Olivia Jónsdóttir Helmsdal, KBF og Hansina Eysturtún Mouritsen, HBF


U11 D - dreingir

1. Boas á Reynatrøð, ÍF

2. Dánjal Mortensen, HBF

3. Hans Andrias Arge, KBF


U13 A - dreingir

1. Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, HBF

2. Kristoffur Samuelsen, HBF

3. Markus Bjarnason, HBF og Filip Høgnason, KBF


U13 A - gentur

1. Julianna í Heiðunum, HBF

2. Eira Ásbjørnsdóttir Petersen, HBF

3. Rebekka Eysturskarð, KBF og Eyð Lamhauge Debes, HBF


U13 B - dreingir

1. Heini Sólheim Guttesen, HBF

2. Rókur Wenningsted Ólason, HBF

3. Atli Mortensen, HBF og Jafet Rasmussen, HBF


U13 B - gentur

1. Sesilia Svøðstein, KBF

2. Jórun Vang, HBF

3. Adonia Johannesen, HBF


U13 C - dreingir

1. Fríðrikur J. Helmsdal, KBF

2. Jógvan Kjølbro, KBF

3. Boas Fonnsdal, HBF og Sjúrður Tórgarð Waagstein, HBF


U13 D - dreingir

1. Regin Dam, HBF

2. Dánial Davidsen, HBF


U15 A - dreingir

1. Leivur Joensen, HBF

2. Aron á Reynatrøð, ÍF

3. Asbjørn Heide Olsen, HBF og Dávid Flagstad Berg, HBF


U15 A - gentur

1. Ranja Joensen, KBF

2. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF

3. Miriam Hávarsá, KBF og Birita Weihe Thomassen, HBF


U15 B - dreingir

1. Leiki Dal-Christiansen, HBF

2. David Syderbø, HBF

3. Bjarni Horn Olsen, HBF og Jaspur Jacobsen, HBF


U15 C - dreingir

1. Rúni Samson Vang, HBF

2. Rógvi Bertholdsen, KBF

3. Fríði Hansen, ÍF og Martin Næss, HBF


U15 D - dreingir

1. Róar Frederiksen, HBF

2. Akira Cedric Antonio, ÍF

3. Teitur Sondum, HBF


U15 D - gentur

1. Silja Ennistein Holm, HBF

2. Sára Yhomsen, ÍF


U17 A - dreingir

1. Hans Elttør, KBF

2. Bjarti Samson Vang, HBF

3. Tóki Rubeksen Troest, HBF og Ári Isfeld, HBF


U17 A - gentur

1. Miriam í Grótinum, HBF

2. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF

3. Mia Thorkildshøj, HBF og Sanna Thorkildshøj, HBF


U17 C - dreingir

1. Heini Eysturtún Rubeksen, HBF

2. Emil Kirkegaard, KBF

3. Petur Thorkildshøj Sigvardsen, HBF


Vaksin A - menn

1. Fai Yin Wong, HBF

2. Árant á Mýrini, MBF

3. Magnus Dal-Christiansen, HBF og Ari M. Jacobsen, KBF


Vaksin A - kvinnur

1. Miriam í Grótinum, HBF

2. Lena Maria Joensen, KBF

3. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF og Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF


Vaksin B

1. Bjarti Samson Vang, HBF

2. Sigurð Jacobsen, KBF

3. Pauli Hansen, HBF og Poul Poulsen, MBF

Hesi vunnu Grand-Prix kappingina:


U11 - dreingir

1. Beinir Weihe, HBF

2. Tóki Næs, KBF

3. Jónas Festurstein Dam, KBF og Mannbjørn Eysturtún, HBF


U11 - gentur

1. Inga Guðrin Samuelsen, HBF

2. Naomi Rajani Færø, HBF

3. Tóra Erlandsdóttir, HBF


U13 - dreingir

1. Sjúrður Elias Heinason Eysturoy, HBF

2. Kristoffur Samuelsen, HBF

3. Markus Bjarnason, HBF


U13 - gentur

1. Julianna í Heiðunum, HBF

2. Eira Á. Petersen, HBF

3. Eyð Lamhauge Debess, HBF


U15 - dreingir

1. Leivur Joensen, KBF

2. Aron á Reynatrøð, ÍF

3. Asbjørn Heide Olsen, HBF


U15 - gentur

1. Ranja Joensen, KBF

2. Rakul Sørensen, ÍF

3. Oddbjørg í Buð Justinussen, KBF


U17 - dreingir

1. Hans Elttør, KBF

2. Bjarti Samson Vang, HBF

3. Magnus í Niðristovu Olsen, HBF


U17 - gentur

1. Bjarnhild í Buð Justinussen, KBF

2. Miriam í Grótinum, HBF

3. Mia Thorkildshøj, HBF


Vaksin - menn

1. Fai Yin Wong, HBF

2. Ari M. Jacobsen, KBF

3. Árant á Mýrini, MBF


Vaksin - kvinnur

1. Adhya Nandy, HBF

2. Lena Maria Joensen, KBF

3. Miriam í Grótinum, HBF