Yvirlit yvir brotskøst í SMS-deildini

ítróttur30-04-2019 - 11:10 - Ásbjørn N. Nattestad

SMS-deildin:
Yvirlit yvir teir spælarnar ið hava tikið 10 ella fleiri brotskøst:
NavnEftirnavnLiðSkoraBrendSkotin%
SofieSøbergNeistin1631984,2
MariannaGeirsdóttir EystbergKyndil4084883,3
AgnasOlsenVÍF2152680,8
MaritaMortensenH71821080,0
KarinaBerg HøgnesenStÍF1131478,6
SonjaLava SirdalStjørnan37135074,0
LiljanDjurhuusVÍF1451973,7
MinaLava SirdalStjørnan1141573,3
MariaHalsdóttir WeyheH7138145273,1
Fríðaá DungaNeistin29114072,5
RebekkaZachariassenStÍF29114072,5
Ingun KristinaPerssonNeistin731070,0
SúnaKrossteig HansenKyndil941369,2
BáraKrossteig HansenKyndil23113467,6
Eva BarbaArgeH711051566,7
DuritaChristophersen JojicKyndil1161764,7

Yvirlit yvir liðini:

Á yvirlitinum sæst at StÍF er bæði tryggjast at taka brotskøst, og hava tað hægsta bjargingarprosenti.
 SKOTINMÁLBREND% ÍMÓTIBJARGAÐMÁL%
STÍF77581975,3STÍF74235131,1
KYNDIL105782774,3KYNDIL99306930,3
VÍF69511873,9H7159174228,8
H7178572173,1NEISTIN81216025,9
NEISTIN78562271,8VÍF87226525,3
STJØRNAN79552469,6STJØRNAN85186721,2
 48635513173,0 48513135427,0