Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 2,35 mió. kr.....

2026-10-19 15:13 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa 1 MSC1773.645,2020,5926,0018,00
Hýsa 13808.724,0022,9626,0018,00
Hýsa 2 MSC92616.000,9017,2818,9010,00
Hýsa 25.570110.250,0019,7923,4018,00
Hýsa 3 MSC90213.195,2014,6315,8013,00
Hýsa 35.29889.493,0016,8919,5016,00
Hýsa 4 MSC158963,806,106,106,10
Hýsa 45723.485,006,096,106,00
Hýsa MSC3.86044.684,0011,5812,1010,70
Toskur 11.27866.593,0052,1155,1048,00
Toskur 23.581173.297,0048,3953,0044,00
Toskur 37.860318.265,8140,4943,0038,00
Toskur 49.040331.333,5036,6538,0032,00
Toskur 52.19564.034,0029,1730,2020,00
Toskur1003.860,0038,6038,6038,60
Hvítingur9736.811,007,007,007,00
Upsi MSC711.214,1017,1017,1017,10
Brosma 120242,0012,1012,1012,10
Brosma 240484,0012,1012,1012,10
Brosma 31001.010,0010,1010,1010,10
Brosma 440200,005,005,005,00
Brosma1.07310.133,209,4410,008,40
Longa 213235,3018,1018,1018,10
Longa 330537,0017,9017,9017,90
Longa 41080,008,008,008,00
Longa 5525,005,005,005,00
Longa12.351288.459,3123,3625,1010,00
Svartkalvi 11.18061.785,0052,3653,2050,90
Svartkalvi 22.360123.570,0052,3653,2050,90
Svartkalvi 35.900308.925,0052,3653,2050,90
Svartkalvi 42.360123.570,0052,3653,2050,90
Blálonga2.27525.425,0011,1812,007,00
Kongafiskur3004.720,0015,7317,1013,00
Havtaska4.083135.480,0033,1845,0025,00
Steinbítur20156,007,807,807,80
Kalvi 215825,0055,0055,0055,00
Kalvi 3573.395,0059,5660,0059,50
Kalvi 41576.622,0042,1846,0042,00
Reyðsprøka50762,5015,2515,2515,25
Tunga25281,2511,2511,2511,25
Lýrur10280,0028,0028,0028,00
Skrubba1582,505,505,505,50
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder