Vinna

Prísir á Fiskamarknaðinum

Seldu fyri 341 tkr..

2026-10-21 18:25 Author image
Jóanis Albert Nielsen
placeholder

SlagKg.Kr.Miðal prísurHægsti prísurMinsti prísur
Hýsa 1 MSC5145,5029,1029,1029,10
Hýsa 11907.486,0039,4039,4039,40
Hýsa 2 MSC361.047,6029,1029,1029,10
Hýsa 24.030159.185,0039,5039,5039,50
Hýsa 3 MSC11275,0025,0025,0025,00
Hýsa 32.68092.448,0034,5034,6034,40
Hýsa 42001.100,005,505,805,20
Toskur 136020.520,0057,0057,0057,00
Toskur 21246.622,0053,4054,1048,00
Toskur 335014.001,0040,0041,1035,00
Toskur 494732.197,0034,0035,6029,00
Toskur 51814.253,5023,5026,0020,50
Hvítingur601.194,0019,9019,9019,90
Upsi 4 MSC416,004,004,004,00
Brosma520,004,004,004,00
Longa 210190,0019,0019,0019,00
Longa15180,0012,0012,0012,00
Havtaska20742,0037,1037,1037,10
Kalvi 4285,0042,5042,5042,50
Skrubba30165,005,505,505,50
placeholder

Vinarliga broyt tínar kennifíla - og privatlívsstillingar fyri at síggja hetta innihald

placeholder